Artykuły Ogólne

Letnia akcja promocyjna Hitachi 2018-06-21

Z początkiem kalendarzowego lata Hitachi rozpoczyna nową akcję promocyjną LATO 2018, która trwać będzie do końca sierpnia 2018 roku lub wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.

 

W bieżącej akcji przygotowaliśmy dla Państwa blisko 60 urządzeń w różnych konfiguracjach. Jak zawsze główny nacisk kładziemy na nowe najbardziej technologicznie zaawansowane narzędzia. Akcji promocyjnej skupiamy się na najnowszym rozwiązaniu technicznym od Hitachi, mianowicie na technologii MV – multi volt. Nowe dwunapięciowe akumulatory litowo-jonowe MULTI VOLT w połączeniu z narzędziami MULTI VOLT 36V oferuje niespotykaną moc narzędzia bezprzewodowego - ponad 1000 W, a to wszytko przy małej wadze i kompaktowych rozmiarach. W promocji znajdą Państwo modele wkrętarko-wiertarek, szlifierek i kluczy.

 

W ofercie promocyjnej znajdują się także tradycyjne narzędzia akumulatorowe 18V: wiertarko wkrętarki z silnikami bezszczotkowymi serii DBSL, DBL2 jak również linii DJL wyposażonej w tańszą, tradycyjną technologię silników komutatorowych. Promujemy naszą własną technologię silników bezszczotkowych, w wersji sieciowej. W obecnej promocji znalazły się młoty udarowo obrotowe DH40MEY, DH45MEY, DH52MEY, oraz nowa rodzina młotów H45MEY, H60ME oraz H60MEY. Ponownie w promocji nasz hit sprzedaży z ostatniego czasu - pilarka stołowa C12RSH2 w różnych konfiguracjach, np. wraz ze stołem roboczym.

 

W akcji promocyjnej znajduje się również oferta pakietów akumulatorów do których można dobrać dowolną liczbę (nie mniej jak dwa) urządzeń w spec. W4 czyli samo urządzenie (body). Zestawy te, to możliwość samodzielnego tworzenia modułowego parku narzędziowego opartego na bazowym zestawie akumulatorów.

Natomiast w części osprzętowej akcji promocyjnej mamy ofertę na wiertła SDS MAX jak również osprzęt diamentowy marki SANKYO.

 

Szczegóły promocji znajdują się na naszej stronie internetowej w dziale promocja, jak również w ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u naszych Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.

 

Liczymy, że akcja promocyjna Lato 2018, spotka się z Państwa uznaniem i przysporzy Państwu i Państwa Klientom oczekiwanych profitów.