Artykuły Ogólne

Start sprzedaży produktów pod marką Hikoki 2018-08-15

W ubiegłym tygodniu wprowadziliśmy do sprzedaży pierwsze urządzenia pod nową marką Hikoki. Jako pierwsze do sprzedaży trafiły bardzo popularne 2 kilogramowe młotowiertarki, model DH26PC w specyfikacji WSZ (standardowa walizka). Ostatnia litera specyfikacji „Z” oznacza, że jest to urządzenie pod marką Hikoki. Właśnie tym legendarnym już dla Hitachi Koki modelem rozpoczynamy sprzedaż produktów pod marką Hikoki. Więcej informacji o zmianie marki tu: https://hitachi-narzedzia.pl/aktualnosci/134

Przypominamy, że zmiana dotyczy jedynie marki produktu z Hitachi na Hikoki. Jedynymi widocznymi zmianami są: inne naklejki z nazwą produktu - naklejka główna zarówno na produkcie jak i na kartonie/walizce, dodanie litery „Z” w specyfikacji zarówno na produkcie (na tabliczce znamionowej), opakowaniu oraz na fakturze sprzedażowej.

Budowa narzędzi, użyte komponenty, sposób działania, fabryki w jakich są wytwarzane oraz pozostałe cechy produktu takie jak np.: parametry techniczne, sposób zasilania, itp. pozostają niezmienione. Również sposób dystrybucji czy cena katalogowa pozostają niezmienione. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące procesu zmiany marki Hitachi na Hikoki prosimy o kontakt z naszymi Kierownikami Regionalnymi lub bezpośrednio z DOK.

DH26PC WSZ