Niekończąca się moc
japońskiej innowacji.

Od 1948 roku projektujemy i rozwijamy
profesjonalne elektronarzędzia.

Technologia, moc i wydajność, która sprawia,
że Twoja praca staje się lepsza.

Znajdź dealera

Napędzane technologią.

Od ponad 70 lat nasi japońscy inżynierowie wykorzystują swoją wiedzę technologiczną, umiejętności oraz doświadczenie, żeby stale ulepszać nasze elektronarzędzia. Kierując się japońskimi zasadami, każdy element produktów HiKOKI jest starannie wybierany i ulepszany w celu zapewnienia najlepszej wydajności, stabilności oraz długotrwałości. Dbamy o detale, które pomagają utrzymać Twoją pracę na najwyższym profesjonalnym poziomie i czynią ją tak prostą, jak to tylko możliwe. To nas napędza i sprawia, że zawsze jesteśmy o krok do przodu przed innymi.

Proudly designed in Japan

Moc i mobilność. Zawsze tam gdzie potrzebujesz.

Unikalna technologia MultiVolt.

Jeden akumulator - dwie klasy napięcia. W zależności od narzędzia, napięcie automatycznie przełącza się na 18V lub 36V.

User Vibration Protection.

System ochrony użytkownika przed wibracjami. Redukuje wibracje oraz poprawia efektywność pracy.

Moc i mobilność

Innowacyjny silnik bezszczotkowy.

Zastosowanie silników bezszczotkowych pozwala zredukować ciężar oraz rozmiar elektronarzędzi, a także poprawić ich żywotność.

Osprzęt i akcesoria.

Do naszych urządzeń oferujemy również bogaty wybór osprzętu i akcesoriów. Od wytrzymałych wierteł i tarcz po okulary ochronne.

Od HITACHI do HiKOKI

Od HITACHI do HiKOKI.

Od 2018 roku dostarczamy profesjonalne elektronarzędzia HiKOKI, które kontynuują tradycje zapoczątkowane przez Hitachi Power Tools. Wierzymy, że innowacja nigdy się nie kończy, dlatego nieustannie ulepszamy nasze produkty, aby Twoja praca była tak łatwa i wygodna, jak to tylko możliwe. Zaufanie naszych klientów i ich satysfakcja są dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na najwyższą jakość i niezawodność naszych narzędzi.

Historia pełna innowacji.

W 1948 roku w Japonii rozpoczęliśmy projektowanie i produkcję narzędzi jako Hitachi Power Tools. Od ponad 70 lat naszym celem jest oferowanie niezawodnych elektronarzędzi, które stale doskonalimy poprzez nowe technologie, tak żeby sprostać wymaganiom profesjonalistów na całym świecie.

W 2018 r. rozpoczął się nowy rozdział w naszej historii - przeszliśmy transformację z Hitachi na HiKOKI. Mimo zmiany nazwy, nasza misja pozostała niezmienna. Z dumą kultywujemy japońskie tradycje, kontynuując naszą pracę nad dostarczaniem najwyższej klasy narzędzi.

Obecnie produkujemy około 1300 rodzajów narzędzi, na które posiadamy 2500 patentów. Nasze 10 fabryk rozmieszczonych na całym świecie, gwarantują najwyższe standardy jakości i umożliwiają użytkownikom korzystanie z najbardziej zaawansowanych technologii.

MULTI VOLT
MULTI VOLT

MULTI VOLT
Jeden akumulator, który zasila ponad sto narzędzi.

Akumulatory typu Multi Volt są zgodne z prawie każdym elektronarzędziem bezprzewodowym HiKOKI. Zaawansowana inteligentna technologia pozwala wykryć, czy akumulator jest używany w elektronarzędziu 36 V czy 18 V i automatycznie dostosowuje jego napięcie. MULTI VOLT to niespotykana moc w poręcznej konstrukcji i najbardziej elastyczny system jaki do tej pory powstał.

Dowiedz się więcej

Brushless

Oryginalna technologia silnika bezszczotkowego.

Nasza nowa seria silników bezszczotkowych AC jest wyposażona w elektroniczny układ sterowania, który utrzymuje stałą i ciągłą moc wyjściową. Technologia ta zapewnia zupełnie nowy poziom wydajności i trwałości dla naszych elektronarzędzi. Dzięki temu doświadczysz większej mocy i mniejszego zużycia energii.

Dodatkowo elektronarzędzie jest mniejsze, lżejsze i bardziej kompaktowe, a co najważniejsze jest odporniejsze na zużycie i wymaga mniejszych nakładów serwisowych. To oznacza, że silnik pracuje dłużej i bardziej efektywnie niż tradycyjne silniki szczotkowe.

Dowiedz się więcej

Brushless

HiKOKI - japoński producent elektronarzędzi.

Urządzenia akumulatorowe

Znajdź dealera.

Województwo
Miasto