Technologie HiKOKI MULTI VOLT

Przełomowe rozwiązanie dzięki platformie bateryjnej
MULTI VOLT

Moc elektronarzędzi przewodowych.
Swoboda elektronarzędzi bezprzewodowych.

Niewiarygodnie duża moc w lekkiej i poręcznej konstrukcji. Opracowana w sposób, aby Twoja praca była łatwa i efektywna jak tylko to możliwe.

Najbardziej elastyczny system jaki do tej pory powstał.

Aby w pełni móc wykorzystać zalety systemu MULTI VOLT zalecamy używanie akumulatorów MV wraz z szerokim zakresem elektronarzędzi 36V, jak również z elektronarzędziami 18V z którymi są w pełni zgodne.
Zaawansowana inteligentna technologia pozwala akumulatorowi wykryć, czy jest używany w elektronarzędziu 36 V czy 18 V i automatycznie dostosowuje napięcie.

Zgodne z ponad 90-elektronarzędziami.

Odkryj naszą pełną ofertę profesjonalnych i innowacyjnych elektronarzędzi.

MULTI VOLT to niespotykana moc
dla narzędzi bezprzewodowych.

Akumulatory MULTI VOLT w połączeniu z narzędziami MULTI VOLT 36 V
oferują dużą moc od 1080 W do 1440 W,
w zależności od rodzaju użytego akumulatora.

BSL36A18X

1080 W

Wysoka moc wyjściowa

2x

Większa wydajność

W porównaniu do standardowych
akumulatorów 18V (540 W)

18650

Wysoka wydajność ogniw

Wydajne ogniwa litowo-jonowe 18650 są ulepszoną wersją standardowych ogniw. Mają taki sam rozmiar jak w zwykłym akulatorze, ale posiadają znacznie wyższą moc wyjściową.

36V / 18V

Automatyczne przełączenie napięcia

Napięcie zmienia się automatycznie z 36V na 18V, dzięki czemu może zostać wykorzystane w elektronarzędziach 18V.

BSL36B18X

1440 W

Wysoka moc wyjściowa

2,6x

Większa wydajność

W porównaniu do standardowych
akumulatorów 18V

21700

Wysoka wydajność ogniw

To całkowicie nowa generacja ogniw litowo-jonowych 21700 o zwiększonej pojemności, które mają zastosowanie w najnowocześniejszych systemach elektronarzędzi bezprzewodowych.

36V / 18V

Automatyczne przełączenie napięcia

Napięcie zmienia się automatycznie z 36V na 18V, dzięki czemu może zostać wykorzystane w elektronarzędziach 18V.

Chcesz poznać wszystkie szczegóły techniczne?

Zaprojektowane, aby uczynić Twoją pracę bardziej komfortową jak to tylko możliwe
LI-ION

Zoptymalizowany do najwyższej
mocy i wytrzymałości.

Każdy element akumulatorów MULTI VOLT został dokładnie zaprojektowany. Obejmuje to wysoce innowacyjną konstrukcję rdzenia litowo-jonowego, która jest odpowiedzialna za generowanie tak wysokiej mocy wyjściowej z jednoczesnym ograniczeniem wydzielania wysokiej temperatury, która jest szkodliwa dla elektronarzędzi. Korzystaj z szybkiej, inteligentnej ładowarki posiadającej wbudowane chłodzenie, dzięki której akumulator zachowa dłuższą żywotność.

Inteligentny wskaźnik stanu akumulatora

Wyposażony w funkcję autodiagnozy, pokazuje nie tylko stan naładowania, ale także przegrzania lub awarii akumulatora.

Ogniwa wysokiej wydajności

W porównaniu do standardowych akumulatorów 18V, nasze akumulatory dysponują większą mocą wyjściową. Pakiet 10 ogniw zapewnia ponad 100% (dla BSL36A18X) oraz 160% (dla BSL36B18X) więcej energii.

Automatyczne przełączanie napięcia 36V / 18V.

Opracowana funkcja automatycznego przełączania napięcia umożliwia wykorzystanie jednego akumulatora do wszystkich typów elektronarzędzi bezprzewodowych. Automatycznie przełączanie napięcia z 36V / 2,5 Ah na 18V / 5,0 Ah (36V / 4,0 Ah do 18V / 8,0 Ah dla BSL36B18X) następuje w przypadku wykrycia elektronarzędzia 18V.

Wielowymiarowa ochrona oraz wydłużona żywotność.

 

  • Zabezpieczenie przed nadmiernym przeładowaniem oraz rozładowaniem.
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni akumulator oraz elektronarzędzie.
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem.

 

Chłodząca obudowa

Specjalnie zaprojektowana obudowa zapewnia akumulatorowi optymalną pracę, dzięki czemu jego żywotność wydłuża się. Podczas ładowania akumulator jest chłodzony co zapobiega przegrzaniu się ogniw.

Ładowarka z wieloma portami UC18YTSL

Ładuj do czterech akumulatorów jednocześnie i bezproblemowo.

Czteroportowa ładowarka do wszystkich akumulatorów typu MULTI VOLT 14,4 V, 18 V i 36 V. umożliwia ładowanie do czterech akumulatorów jednocześnie bez względu na ich liczbę i pojemność.

Ładowarka ma wygodną listwę zasilającą z gniazdkiem prądu zmiennego, która może być używana jako przedłużacz. Możesz kontynuować pracę, podłączając narzędzie przewodowe. Jest to unikalne rozwiązanie dostępne na rynku.

Dzięki dwóm zintegrowanym portom USB ładowarka działa również jako zasilacz do urządzeń USB, takich jak smartfon.

Dowiedz się więcej

Szybka uniwersalna ładowarka UC18YSL3

Wystarczą 32 minuty, aby rozpocząć pracę.

Dzięki szybkiej ładowarce HiKOKI (BSL36A18) możesz teraz naładować akumulator w ciągu zaledwie 32 minut. Inteligentny układ chłodzenia zapobiega przegrzaniu się akumulatora, co wydłuża jego żywotność.

Dowiedz się więcej

Podłącz, aby uzyskać nieskończoną moc

Adapter przewodowy ET36A

Bezprzewodowe lub przewodowe.
Ty decydujesz.

Czasami Twoja praca wymaga ciągłej i nieograniczonej mocy. Nasz nowy adapter ET36A AC pozwala na korzystanie z bezprzewodowych elektronarzędzi MULTI VOLT tak długo jak tego potrzebujesz. Niski poziom naładowania akumulatora? Po prostu podłącz adapter i ciesz się nieskończona mocą.

Dowiedz się więcej
Specyfikacje techniczne oraz szczegóły
MULTI VOLT

Rezultatem zwiększonego napięcia jest widocznie większa moc urządzeń bezprzewodowych.

Przy zwiększonym napięciu oraz takiej samej ilości prądu, wielkość wytwarzanego ciepła akumulatora 36V jest zbliżona do akumulatora 18V. Przepływ prądu jest bezpośrednią przyczyną nagrzewania się urządzenia i akumulatora. Gdy wystąpi nadmierne nagrzanie się, elektronarzędzie zatrzymuje się automatycznie dzięki zaimplementowanemu programowi zabezpieczającemu. Dlatego też podwoiliśmy napięcie co w rezultacie, pozwoliło uzyskać podwójną moc wyjściową przy takim samym prądzie jak akumulator 18 V bez nagrzewania się.

Aby zrealizować hasło "Moc AC, wolność DC", które jest koncepcją MULTI VOLT, firma HiKOKI zaprojektowała i stworzyła linię akumulatorów, które pod względem wielkości odpowiadają akumulatorom 18V, ale osiągają moc większą niż 1000 W. Dlatego wykorzystaliśmy nową generację ogniw osiągających 36V, ponadto opracowaliśmy zupełnie nowy interfejs, dzięki któremu można używać naszych akumulatorów w elektronarzędziach 18V.

Zalety posiadania wyższego napięcia (36V / 18V)
 

Wyższe napięcie charakteryzuje się mniejszym wydatkiem cieplnym, lepszą wydajnością przy jednoczesnym zachowaniu większej mocy. Podczas gdy duża wartość prądu powoduje przegrzewanie się.

Znacząco
wydłużony czas
pracy ciągłej.

Zwiększenie napięcia akumulatora Li-Ion z 18 V do 36 V powoduje wolniejszy przyrost temperatury silnika. Nawet w sytuacji pracy ciągłej elektronarzędzia 36 V MULTI VOLT są mniej podatne na przegrzewanie się co ma wpływ na wysoką wydajność oraz brak przestojów związanych z zatrzymywaniem się elektronarzędzia.

 

Wysokowydajne ogniwa

BSL36A18X

Więcej mocy przy jednoczesnym zachowaniu wielkości oraz wagi.

Akumulator BSL36A18X oraz obecnie występujący akumulator BSL1850 posiadają taką samą wielkość oraz wagę.

BSL36B18X

Wysoka moc wyjściowa i duża pojemność.

Całkowicie nowa generacja ogniw litowo-jonowych 21700 o zwiększonej pojemności, które mają zastosowanie w najnowocześniejszych systemach elektronarzędzi bezprzewodowych.

Poręczne oraz lekkie.
Struktura budowy ogniw

Łatwe przełączanie się
pomiędzy 36V a 18V

Terminale automatycznego przełączania

Utrzymuje niską temperaturę akumulatorów

Podczas ładowania szybką ładowarką, wszystkie akumulatory typu wsuwanego o mocy powyżej 14.4V włączając w to akumulatory MULTI VOLT są dodatkowo chłodzone. Dzięki systemowi chłodzenia w ładowarce, żywotność akumulatorów wydłuża się.

System chłodzenia opracowany przez HiKOKI zainstalowany w ładowarce jest obecny od około 2000 roku, kiedy w użyciu były akumulatory Niklowo-wodorkowe (Ni-MH). Lata doświadczeń przyczyniły się do poprawienia wydajności oraz usprawnienia działania tego systemu.

Więcej informacji na temat
MULTI VOLT ?

Pobierz

Gdzie kupić?
 

Znajdź sprzedawcę

Produkty powiązane