Gama młotów HiKOKI

Gama młotów HiKOKI

 


Najmądrzejsze
rozwiązania
do ciężkich prac.

 

W HiKOKI rozumiemy, że pracownik budowlany
regularnie narażony jest na trudne i niebezpieczne
prace. Dlatego zajmujemy się projektowaniem
i rozwijaniem elektronarzędzi, tak, aby najcięższą
pracę można było wykonywać w sposób łatwy,
komfortowy i najbezpieczniejszy jak to tylko
możliwe. Z dumą prezentujemy państwu całą
gamę młotów HiKOKI, które wyposażone zostały
w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu
ergonomii, wzornictwa oraz inteligentnych funkcji.
Bez względu na to, jak ciężka jest praca, z naszymi
młotami HiKOKI jesteś gotowy, aby osiągnąć
najwyższą wydajność.

 


Wprowadzamy
innowacje, dzięki
czemu możesz w pełni
skoncentrować się
na Swojej pracy.


Każda praca budowlana w trudnych warunkach wymaga pełnej uwagi. Nasi projektanci i inżynierowie opracowują
produkty o obniżonym poziomie hałasu i wibracji, o lepszej funkcjonalności i ergonomii, tak aby poprawić wydajność
i wyeliminować problemy z jakimi można spotkać się na budowie.

Dlatego nasze młotowiertarki i młoty wyburzeniowe są nie tylko niezwykle mocne, ale też wyposażone w najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Technologie te
zapewniają pełną kontrolę i ochronę bez względu na twardość powierzchni lub materiałów w jakich pracujesz.
Niezależnie od tego, czy wiercisz w murze czy wyburzasz betonową ścianę zawsze możesz polegać na naszych komfortowych i bezpiecznych młotach.

 
 

Przemyślane.
Wytrzymałe. Mocne.

Technologia silników bezszczotkowych HiKOKI.

 

HiKOKI jest synonimem zaawansowanych technologii. Po pionierskim użyciu silników bezszczotkowych w elektronarzędziach przewodowych, nadszedł czas aby zastosować je w narzędziach akumulatorowych z doskonałymi rezultatami.

Wykorzystaj korzyści płynące z kompaktowych, lekkich, a zarazem bardzo wydajnych elektronarzędzi. Dzięki mniejszej liczbie ruchomych części w silniku, nasze narzędzia są nie tylko dużo lżejsze ale też bardziej kompaktowe z mocą nieustępującą modelom przewodowym.

Zastosowana technologia silników bezszczotkowych HiKOKI sprawia, że nasze produkty cieszą się niezwykłą żywotnością przede wszystkim w zastosowaniach profesjonalnych. Dzięki eliminacji szczotek węglowych ryzyko zużycia komutatora nie istnieje, a pokryta warstwą silikonu elektronika zapobiega przywieraniu kurzu i brudu.

W związku z tym, że silniki bezszczotkowe nie nagrzewają się jak silniki tradycyjne, praca jest stabilniejsza i na najwyższym poziomie. Młoty HiKOKI nie są narażone na ujemne skutki działania temperatury oraz na spadki napięcia spowodowane używaniem długich przedłużaczy. Silniki bezszczotkowe wyposażone są w wysokowydajny obwód inwerterowy AC, co sprawia, że pracują bez problemów z generatorami prądu zmiennego, które nie zostały wyposażone w inwerter AC.

 


Silnik bezszczotkowy
HiKOKI porównywalny
do silnika
konwencjonalnego.

 

Elektronarzędzia wyposażone w silnik bezszczotkowy są pozbawione wielu zużywających się elementów dzięki czemu są lżejsze, bardziej kompaktowe i mniej podatne na awarie. To oznacza, że wymagają mniejszej ilości przeglądów, napraw i są bardziej żywotne.

 Obudowa aluminiowa

Trwałość w najlepszym wydaniu.

Obudowa aluminiowa (AHB) jest rozwiązaniem, które sprawia, że elektronarzędzia są bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. W obudowie AHB silnik jest ekranowany podwójnym pancerzem ochronnym składającym się z uchwytu stojana oraz specjalnie odlanemu ciśnieniowo stopowi aluminium z którego
wykonany jest zewnętrzny korpus maszyny.

Gwarantuje to wyjątkową trwałość obu elementów zarówno silnika jak i całego elektronarzędzia. Rozwiązanie AHB jest dostępne tylko w wybranych narzędziach HiKOKI.

 Kontrola siły reaktywnej

Kiedy Twoje elektronarzędzie sprawia, że praca jest bezpieczniejsza.

Dla HiKOKI Twoje bezpieczeństwo oraz samopoczucie są najważniejsze. Z tego powodu opracowaliśmy i skonstruowaliśmy system kontroli siły reaktywnej (RFC), służące wykrywaniu nagłego przeciążenia narzędzia podczas pracy.
Kiedy wystąpi taka sytuacja, system RFC natychmiast zatrzymuje silnik, aby zmniejszyć ryzyko nagłego szarpnięcia lub skręcenia elektronarzędzia. Narzędzie pomaga chronić bezpieczeństwo operatora.

 Uchwyt niskich drgań

Mniejsze drgania i wibracje wpływają na dłuższą i bardziej komfortową pracę.

Im cięższa praca, tym bardziej docenisz wysoko rozwiniętą technologię uchwytu HiKOKI (LVH). Nasz uchwyt o niskim poziomie drgań, który składa się w górnej części z gumowych amortyzatorów, a w dolnej z systemu zawiasów, zmniejsza drgania i zmęczenie użytkownika, dająć stałą wysoką wydajność.

 Ochrona użytkownika przed drganiami.

Większy komfort pracy, najlepsze osiągi.

Polityką naszej firmy jest projektowanie narzędzi z rozwiązaniami zwiększającymi bezpieczeństwo użytkownika. Modele przez nas oferowane mają wbudowany system chroniący przed nadmiernymi wibracjami i drganiami. Wyposażony jest on w sprężyny pochłaniające drgania oraz uchwyty absorbujące wibracje. Technologia UVP jest nie tylko korzystna dla samego użytkownika chroniąc go przed objawami zespołu wibracyjnego, ale też dla szeroko pojętej branży budowlanej. W końcu im wyższy komfort operatora, tym praca jest wydajniejsza.

 

Gama młotów HiKOKI

 

Niesamowicie wysoka moc w kompaktowej i lekkiej obudowie.


 

Jeden akumulator, który pracuje z elektronarzędziami 18 V i 36V.


 

Współpracuje z ponad 100 elektronarzędziami.


 

Zoptymalizowany pod kątem wydajności i wytrzymałości.

 

Jeden akumulator, który współpracuje z ponad
100 elektronarzędziami.

Nasze innowacyjne akumulatory MultiVolt mogą zasilać szeroką gamę elektronarzędzi pracujących wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.
Dodatkowo są kompatybilne z narzędziami zasilanymi 18 V i 36 V. Od tego momentu możesz ciąć, szlifować, wiercić, odkurzać, przycinać oraz frezować z taką samą mocą jakiej dostarczają elektronarzędzia przewodowe gdziekolwiek się znajdujesz.

 

 

 

 


W pełni wyposażony
w odpowiednie akcesoria.


Wszystkie projekty zasługują na doskonałe wykończenie.


Aby dopasować prace związane z kuciem lub wierceniem do optymalnego rezultatu, Twoje elektronarzędzie powinno być najlepiej jak to możliwe wyposażone w komplet wysokiej jakości akcesoriów. Dlatego nasi projektanci i inżynierowie są zarówno specjalistami, jak i perfekcjonistami. Praca na etapie projektowania i wdrażania wymaga wiedzy i szczególnej uwagi zwróconej na detale, precyzję wykonania oraz dobór mocnych i trwałych materiałów tak aby opracować akcesoria, na których możesz polegać. Używając młotowiertarek HiKOKI SDS-plus oraz SDS-max możesz być zawsze pewny, że jesteś przygotowany do odpowiedniej pracy.

 


Poznaj wiertła udarowe HiKOKI.

 

Wiertła udarowe Proline.
Wiertła do betonu Hikoki produkowane są w 100% w Niemczech. W fazie projektowania wykorzystuje się najbardziej zaawansowane oprogramowanie komputerowe, które pozwala na wykorzystanie pełnych właściwości narzędzi,
co ma przełożenie na zwiększenie efektywności oraz wytrzymałości produktu. Podczas gdy wdrażane są nowe technologie produkcyjne, firma HiKOKI bezustannie pracuje nad ich unowocześnianiem, dzięki czemu stale poszerza
się zakres możliwych do użycia akcesoriów w cenach dostępnych dla każdego.

Wiertła udarowe SDS-plus oraz SDS-max.
W HiKOKI oferujemy pełną gamę wierteł udarowych w różnych cenach. Dzięki temu jesteś w stanie znaleźć wiertło udarowe do odpowiedniego zastosowania.
Nasze wiertła udarowe dzielą się na 2 różne kategorie; SDS-plus dla typowych młotowiertarek, SDS-max dla dużych młotów.

 

Certyfikat PGM dla wierteł udarowych.
Wiertła do młotów SDS oraz MAX są produkowane w oparciu o certyfikat
Prüfgemeinschaft Mauerbohrer e.V. (PGM), gwarantujący precyzję wykonania otworu oraz jego symetryczność. Ich tolerancja podczas wiercenia jest odpowiednia do montażu kołków, plastikowych, metalowych, kotew i jest zgodna z ETA (Dyrektywa dot. Zatwierdzeń technicznych), przeznaczoną wyłącznie dla
akcesoriów z certyfikatem PGM.

 

 

 

 


 

 

 


Wysokiej jakości dłuta do każdej pracy.

HiKOKI posiada szeroką ofertę dłut SDS-plus do zastosowań renowacyjnych i rekonstrukcyjnych.
Nasze dłuta są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i cenach


Dłuto płaskie
Nowa wersja dłuta płaskiego charakteryzuje się ostrymi
krawędziami zewnętrznymi, posiada ono na powierzchni
dwa żeberka o dużej wytrzymałości, które szybko usuwają materiał i zapobiegają blokowaniu się dłuta. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększysz wydajność swojej pracy.


Dłuto szerokie
Ze względu na zmianę przekroju dłuta na szeroki profil , udało nam się znacząco poprawić wydajność. Wewnętrzna
część dłuta jest wydrążona dzięki temu powierzchnia
kontaktu dłuta z materiałem jest mniejsza. Również siła
oddziaływania na cm2 jest większa niż w typowym dłucie co skutkuje szybkim usuwaniem materiału.


Samoostrzące
Dzięki posiadaniu długiej, wydrążonej powierzchni, dłuto
nie odkształca się i nie zużywa tak szybko jak typowe modele rezultatem tego jest utrzymanie jego ostrości nawet przy intensywnej pracy. Dłuta takie nazywane są samoostrzącymi.

 

 

Zobacz materiały w wersji interaktywnej gazetki.